Monitoring IP, monitoring CCTV

Firma SKYTELECOM świadczy usługi z zakresu: projektowania CCTV, doradztwa przy doborze odpowiedniego sprzętu, profesjonalnego montażu kamer i serwisowania systemów monitoringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu kamer i systemów monitoringu wizyjnego.

Mobilność

Konfigurujemy tablety, smartfony, komputery PC i laptopy do zdalnego podglądu kamer Państwa biznesu i domu przez internet.

Rzetelne podejście do systemów zabezpieczeń!

System monitoringu służy poprawie bezpieczeństwa naszego biznesu i domu. Niewłaściwa konfiguracja systemu monitoringu może odwrócić się przeciwko nam! Wielokrotnie zdarzyło nam się wejść na obiekt w którym poprzedni instalator nie zabezpieczył odpowiednio monitoringu. Kiedy złodziej włamie się do systemu może nie tylko zdalnie wyłączyć nagrywanie kamer, ale wie też kiedy może bezpiecznie wejść.

Podczas montażu kamer i konfiguracji monitoringu duży nacisk kładziemy na zabezpieczenie dostępu silnymi hasłami. Dodatkowo zawsze doradzamy naszym klientom aby stosowali UPS-y  zabezpieczające sprzęt przed przepięciami i brakiem zasilania. Przykład z życia: pracownik wyłączył zasilanie i podbierał pieniądze z kasy – nie wiedział o zasilaniu awaryjnym.

Integracja z innymi systemami

Integracja z terminalami kasowymi, zliczanie osób, mapy ciepła, rozpoznawanie i detekcja twarzy np. złodzieja, integracja z dowolnymi systemami sygnalizacji włamania i napadu, systemami pożarowymi, kontroli dostępu, systemem wideodomofonowym i innymi

W trosce o naszych Klientów oraz jakość naszych usług zawsze dobieramy profesjonalny sprzęt adekwatny do warunków pracy oraz przeznaczenia. (np. ukryta kamera, kamera obrotowa itp.)

System analizy obrazu i dźwięku

Możliwość wyświetlania na 1 monitorze obrazu z kamer analogowych i kamer IP

Modernizacja

Oferujemy Państwu rozwiązania pozwalające osiągnąć jakość obrazu porównywalną z kamerami IP 2 Mpx na okablowaniu koncentrycznym – bez konieczności wymiany okablowania!

To tylko niektóre z możliwości systemów monitoringu wizyjnego.

NIE POZWÓL ABY SYSTEM MONITORINGU BYŁ TYLKO KOSZTEM DLA TWOJEJ FIRMY – ZACZNIJ NA NIM ZARABIAĆ

Czy wykorzystujesz możliwości monitoringu?

CIEKAWOSTKA:

Odpowiednia konfiguracja kamery i rejestratora pozwala na wysłanie e-maila na wskazany adres np. po przekroczeniu linii o określonych godzinach. Dzięki temu wiesz o której do pracy przychodzą pracownicy.

Usługi Serwisowe monitoringu IP i Turbo HD

Oferujemy: montaż kamer, profesjonalne doradztwo przy doborze kamer i monitoringu, serwis awaryjny, konserwację i modernizację systemów monitoringu wizyjnego, analizę wideo, integrację z innymi systemami.